Deerma F235 Katlanabilir Üstten Dolum Ultrasonik Soğuk Hava Nemlendirici

Deerma F235 Katlanabilir Üstten Dolum Ultrasonik Soğuk Hava Nemlendirici
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Deerma F235 Katlanabilir Üstten Dolum Ultrasonik Soğuk Hava Nemlendirici

 

Katlanabilir yeni tasarım: Ufak bir dokunuşla katlanarak anında %50 yer tasarrufu sağlayan yeni tasarımıyla hava nemlendiricisini kullanmadığınız zamanlarda rahatlıkla rafa veya dolaba kaldırabilirsiniz. Hava nemlendiriciniz esnek sıkıştırma direnci ve 1.8mm inceliğinde katlanabilir silikon malzemesiyle defalarca tekrarlanan yaşam ömrü testinden sonra bile son kullanıma kadar sızıntı ya da çatlak olmadan kusursuz kullanım imkanı sağlar.

 

Üstten su dolum: Hayatı daha da kolaylaştırmak için nemlendiricinin su dolum kapağı özel olarak tasarlandı. Tek bir hareketle kapağı açabilir ve rahatlıkla su ekleyebilirsiniz. Su doldurmak için nemlendiriciyi ters çevirmeye, etrafa su sıçratmaya gerek kalmaz. Akıllı nem kontrolü: Nemlendiriciyi kullanmaya farklı buhar ayarlarını deneyerek başlayabilirsiniz. 3 farklı kademeyi kendi ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz. Çalışma süresini de 2 ila 12 saat arasında istediğiniz süreye ayarlayabilirsiniz. Nemlendirme belirlenen süreye ulaştığında otomatik olarak durur. Nemlendiriciyi kapatıp kapatmadığınıza dair endişelenmeniz gerekmez.

 

Karbon filtre: Petek dokusu karbon filtreyle her nefeste filtrelenmiş temiz hava. Kompakt petek yapısıyla havadaki partikülleri ve tozları üzerinde tutarak filtreler ve su haznesine geçişini engeller. Su haznesi kirlenmediği için temiz buhar ile nemlendirme sağlar.

 

1-5µm inceliğinde buhar: Yüksek frekanstaki titreşimiyle, seramik atomizer su buharını 1-5 mikron inceliğindeki partiküllere dönüştürür. Böylece buhar cilde nüfus ederek derinlemesine nemlendirme etkisi sağlar.

 

Öne Çıkan Özellikler;

 

  • Katlanabilir yeni tasarım
  • Üstten su dolum
  • Silika jel kaplı hazne
  • Akıllı nem kontrolü
  • Hassas dokunmatik ekran
  • 12 saat zamanlama fonksiyonu
  • Karbon filtre 1-5µm inceliğinde buhar
  • Çift güvenlik koruması
Diğer Özellikler
Stok KoduDEE-F235
MarkaDeerma
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
6955578036187

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.