Evolvia Nutripro Plus 1 Devam Sütü 800 Gr

Fiyat:
169,99 TL
Aynı Gün Kargo

Evolvia Nutripro Plus 1 Devam Sütü 800 Gr

 

HAZIRLAMA TALİMATI

 

  • Biberonu hazırlamadan önce ellerinizi yıkayınız.
  • Biberonu temizledikten sonra, biberon, biberon emziği ve kapağını kapalı bir kap içerisinde suyla 10 dakika boyunca kaynamaya bırakınız.
  • Başka bir kap içerisinde içme suyunu kaynatınız ve 40-45 C seviyesine kadar soğumasını bekleyiniz. Bu sudan hazırlama tablosunda gösterilen miktarı, kaynatmış olduğunuz biberon içerisine dökünüz.
  • Biberona hazırlama tablosunda gösterilen miktarda tozu kutu içerisinde bulunan ölçü kaşığını kullanarak ilave ediniz. Ölçü kaşığını kullanırken, gereğinden fazla toz ilave edilmesini önlemek için kutunun içerisindeki düzleyiciyi kullanınız.
  • Biberonun kapağını kapatınız ve içeriği tam eriyinceye kadar çalkalayınız.
  • Bebek sütünü içme sıcaklığına kadar soğutunuz, bebeğinize vermeden önce sıcaklığını kontrol ediniz.

 

SAKLAMA KOŞULLARI

  • Kutuyu açtıktan sonra 1 ay içinde tüketiniz. Kutuyu kapağı kapalı bir şekilde kuru ve serin bir yerde saklayınız.

 

Not: İlk 6 ay anne sütü bebeğiniz için en iyi besin kaynağıdır. Süt formüllerini kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız.

 

 

Beslenme Önerisi: Çocuk doktoru tarafından aksi belirtilmediği sürece: Evolvia NutriPRO 1: Her 30 ml suya bir dolu ölçek toz formül Bir ölçek yaklaşık 4.5 g toz mama içerir.

 

 

İçindekiler: Yağsız süt, laktoz, bitkisel yağlar hurma yağı, hurma çekirdeği yağı, kanola yağı, ayçiçek yağı, oleik asitçe zengin ayçiçek yağı, araşidonik asitçe AA zengin yağ , whey peyniraltı suyu proteini alfa laktoalbumin ile zenginleştirilmiş , prebiyotik lifler kısa ve uzun zincirli fruktooligosakkaritler , maltodestrin, mineraller sitrik asidin potasyum tuzları, ortofosforik asidin kalsiyum tuzları, sodyum sitrat, kalsiyum hidroksit, kalsiyum klorür, kalsiyum karbonat, sitrik asidin magnezyum tuzları, demir II sülfat, bakır sülfat, mangan sülfat, potasyum iyodür, sodyum selenit , emülgatör soya lesitini E 322 , balık yağı DHA kaynağı , vitamin kompleksi vitamin C, vitamin E, niasin, kalsiyum-D-pantotenat, vitamin A, vitamin B1, vitamin B6, vitamin B2, folik asit, vitamin K, biyotin, vitamin D, vitamin B12 , kolin, taurin, inositol, nükleotidler sitidin-5′-monofosfat, üridin-5′-monofosfatın sodyum tuzu, adenozin-5′-monofosfatın sodyum tuzu, inozin-5′-monofosfatın sodyum tuzu, guanozin-5′-monofosfatın sodyum tuzu , antioksidanlar tokoferolce zengin ekstrakt E 306 ve L-askorbil palmitat E 304[i] , L-karnitin, probiyotikler B. infantis ve L. rhamnosus .

Diğer Özellikler
Stok KoduEVL-332
MarkaEvolvıa
Stok DurumuVar
8680835000332

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.