Evolvia Nutripro Plus 3 Devam Sütü 800 Gr

Fiyat:
169,99 TL
Aynı Gün Kargo

Evolvia Nutripro Plus 3 Devam Sütü 800 Gr

 

  • Evolvia NutriPRO 3, 1-3 yaş arası çocuklarda, katı gıdalara ek olarak kullanılmak üzere formüle edilmiş devam sütüdür.
  • Evolvia NutriPRO 3 formülü çocukların beslenmesi ile ilgili en son araştırma bulgularını ve yiyecek teknolojisindeki en yeni gelişimleri harmanlayan yeni ve eşsiz bir bileşimdir.

 

HAZIRLAMA TALİMATI

 

  • Biberonu hazırlamadan önce ellerinizi yıkayınız.
  • Biberonu temizledikten sonra, biberon, biberon emziği ve kapağını kapalı bir kap içerisinde suyla 10 dakika boyunca kaynamaya bırakınız.
  • Başka bir kap içerisinde içme suyunu kaynatınız ve 40-45 C seviyesine kadar soğumasını bekleyiniz. Bu sudan hazırlama tablosunda gösterilen miktarı, kaynatmış olduğunuz biberon içerisine dökünüz.
  • Biberona hazırlama tablosunda gösterilen miktarda tozu kutu içerisinde bulunan ölçü kaşığını kullanarak ilave ediniz. Ölçü kaşığını kullanırken, gereğinden fazla toz ilave edilmesini önlemek için kutunun içerisindeki düzleyiciyi kullanınız.
  • Biberonun kapağını kapatınız ve içeriği tam eriyinceye kadar çalkalayınız.
  • Devam sütünü içme sıcaklığına kadar soğutunuz, bebeğinize vermeden önce sıcaklığını kontrol ediniz.

 

SAKLAMA KOŞULLARI

  • Kutuyu açtıktan sonra 1 ay içinde tüketiniz. Kutuyu kapağı kapalı bir şekilde kuru ve serin bir yerde saklayınız.

 

 

İçindekiler: Demiranilize whey, yağsız süt, bitkisel yağlar hurma yağı, hurma çekirdeği yağı, kanola yağı ayçiçek yağı, oleik asitçe zengin ayçiçek yağı, araşidonik asitçe AA zengin yağ , prebiyotik lif fruktooligosakkarit , mineraller kalisyum klorür, kalsiyum hidroksit, kalsiyum karbonat, sodyum sitrat, sitrik asidin potasyum tuzları, sitrik asidin magnezyum tuzları, demir II sülfat, çinko sülfat bakır sülfat, mangan sülfat, potasyum iyodür, sodyum selenit emülgatör soya lesitini E322 , vitamin kompleksi vitamin C, vitamin E, niasin kalsiyum-D-pantotenat, vitamin A, vitamin B1, vitamin B6, vitamin B2, folik asit, vitamin K, biyotin, vitamin D , taurin, kolin, nükleotidler sitidin-5’monofosfat, üridin-5’-monofosfatın sodyum tuzu, guanozin-5’monofosfatın sodyum tuzu inositol, antioksidanlar tokoferolce zengin ekstrakt E 306 ve L-askorbil palmitat E 304[i] , L-karnitin, balık yağı  DHA kaynağı , probiyotikler  B.nfantis ve L.rhamnosus .

Diğer Özellikler
Stok KoduEVL-394
MarkaEvolvıa
Stok DurumuVar
8680835000394

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.