Harika Kanatlar Dönüşen Yeni Karakter

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

 

TEKNİK ÖZELLİKLER:

  • Çocuklar dönüşen figür ile Harika Kanatlar çizgi filmindeki sahneleri birebir canlandırabilir. 
  • Çocukların çok sevdiği Harika Kanatlar sevimli karakter ile koleksiyonunuzu tamamlayın
  • 10 Adımda Robot'a dönüşen fgürün elleri, kolları ve kuyruğu hareketlidir. 
  • Uçağa dönüştüğünde tekerlekleri de hareket etmektedir.
  • Dönüşebilen bu figür iki şekilde de kullanılabilir. 
  • Figür ölçüsü yaklaşık 13 cm'dir.
  • Tek paket ölçüsü: 18 x 14 x 15 cm
  • Yaş Aralığı : +3
  • Karakter: Harika Kanatlar

 


HARİKA KANATLAR'IN YENİ KAHRAMANLARI

Harika Kanatlar çizgi filminin yeni sezonunda karşımıza çıkan sevimli kahramanları tanıyalım

 

Ajan Chase

Harika Kanatlar Ajan Chase

Ajan Chace, adından da anlaşılacağı gibi çok başarılı bir ajan. Dikkatli bakışları gözlerden kaçmıyor. Ajan Chace gizli görevlerde çalışan Harika Kanatlar’ın özel ajanıdır. Kendinden emin ve gururludur. Ancak sokakları da iyi bilir. Her işi çözebilen akıllı teknolojik aletleri sayesinde ekibin en havalısıdır ve istediği her taşıta dönüşebilirDönüşebilen oyuncaklardan olan Ajan Chace, tıpkı çizgi filmdeki gibi hem uçak hem de robot olabiliyor.

 

Flip

Harika Kanatlar Flip

Şapkası ile birlikte çok havalı görünen Flip, Harika Kanatlar’a katılan en son üyedir. Harika Kanatlar ekibinin büyük bir hayranıdır. Hatta taktığı şapkanın üzerinde Harika Kanatlar logosu var. Atletik bir yapıya sahip olan Flip, her çeşit sporu rahatlıkla yapabilir. Karşılaştığı tüm sorunları da sporcu kimliği ile çözmeye bayılır. Harika Kanatlar’dan Jett ile Flip birbirine benzemektedir. Her ikiside "Her zaman tam vaktinde" sloganını kullanıyorlar. Dönüşebilen oyuncaklardan olan Flip, tıpkı çizgi filmdeki gibi hem uçak hem de robot olabiliyor.

 

Astra

Harika Kanatlar Astra

Astronotu çağrıştıran Astra, uzayda yaşayan tek Harika Kanatlar oyuncağıdır. Eşsiz bakış açısı ile Dünya’da neler olup bittiği hakkında ve bilimsel konularda derin bir bilgiye sahiptir. Astra kolları ile sonsuz şekilde lazer gönderebilir. Astra’da diğer karakterlerde olduğu gibi dönüşebilen oyuncaklar özelliğini taşıyor. Tıpkı çizgi filmdeki gibi hem uçak hem de robot olabiliyor.

 

Todd

Harika Kanatlar Todd

Todd, Harika Kanatlar ekibinin yeni üyelerinden biri. İhtiyaç duyulduğunda hemen Jett ve arkadaşlarının yardımına koşuyor. Todd'un burnu sivri bir matkap. Böylelikle toprağı ve duvarları delerek Harika Kanatlar ekibini kurtarabiliyor. Todd, Dizzy’e Alpler’de yadım ediyor. Dönüşebilen oyuncaklardan olan Todd, tıpkı çizgi filmdeki gibi hem uçak hem de robot olabiliyor.

 

 

BABYMALL HARİKA KANATLAR OYUNCAKLARI

Erkek ve kız çocukların büyük zevke oynadığı oyuncak çeşitleri arasında uçaklar ve helikopterler büyük bir önem taşıyor. Hareket kabiliyeti bulunan bu fonksiyonel oyuncaklar arasında çizgi filmlerde büyük bir role sahip olan ulaşım araçlarına da yer veriliyor. Son zamanlarda bir hayli popüler olan Harika Kanatlar, bu oyuncak seçeneklerinin başında geliyor. Zengin renk ve model seçeneğine sahip olan BabyMall ile siz de çocuklarınıza Harika Kanatlar oyuncak çeşitlerinden satın alabilirsiniz.

 

TRT Çocuk kanalında yayınlanan Harika Kanatlar çizgi filminde farklı renklerde ve özelliklerde uçaklar görülüyor. Sevimli ve bir o kadar da dost canlısı, yardımsever özelliğe sahip olan uçaklar, üstelik robot haline dönüşebiliyor. Harika Kanatlar çizgi filminin ana karakterini, kırmızı renkli olan Jett uçak oluşturuyor. Çok hızlı hareket edebilen Jett, arkadaş canlısı bir özellik taşıyor. Çocuklar, diğer tüm uçakları yönetebilen Jett ile yolculuk yapmasını çok seviyor.

 

BabyMall, fantastik olaylardan hoşlanan küçük çocuklar için farklı türlere ve özelliklere sahip olan Harika Kanatlar oyuncak çeşitleri satışa sunuyor. Renk ve boyut olarak değişiklik gösteren oyuncuk türleri fiyat skalası açısından da ebeveynleri memnun ediyor.

 

Harika Kanatlar’ın fantastik karakterlerini simgeleyen oyuncaklar, kaliteli materyallerden üretilen lisansla denetlenmiştir, BabyMall üzerinden dilediğiniz zaman tercih edebilirsiniz.

Diğer Özellikler
Stok KoduMEG-AUL20222
MarkaHarika Kanatlar
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
6911400362992

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.