Moli Eğitici Bardaklar Plus 2 in 1

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

İçindekiler

  • 72 Adet Gördüm Oyun Kartı
  • 5 Farklı Renkte 30 Adet Bardak
  • 55 Resimli Görev Kartı Çocuk
  • 55 Resimli Görev Kartı Genç

Nasıl Oynanır?

  • Kutu içerisinde 5 farklı renkte bardak bulunmaktadır. Oyuna başlamadan önce bu bardaklar oyunculara 5 farklı renkte dağıtılır.
  • Tüm oyuncular bardakları aynı şekilde dizer. Diziliş sırası önemli değildir. Buradaki amaç tüm oyuncuların eşit koşullarda oyuna başlamasıdır. Kutu içerisinde bulunan tüm kartlar önce karıştırılır.
  • Daha sonra junior veya çocuk versiyonundan hangisini oynanmak istenirse tercih yapılır.  Eğer Junior versiyonu oynanacak ise kartın junior bölümünü görünmeyecek şekilde ters çevrilerek kapatılır. Çocuk versiyonu oynanacak ise çocuk bölümü görünmeyecek şekilde kartlar ters çevrilerek kapatılır. Daha sonra kutu içerisinde bulunan zil ortaya konur. Ve oyu başlar.
  • Oyun başlangıcında tüm kartlar üst üste getirilerek ters durumda zemine yerleştirilir. Örneğin Junior oynuyorsanız, kartın junior yüzü kapalı şekilde durmalıdır. Daha sonra en üstteki ilk kart herhangi bir oyuncu tarafından açılır. Karttaki resim üst üste ise bardaklar üst üste, yan yana ise bardaklar yan yana, farklı bir şekilde duruyor ise bardaklar o şekile uygun olarak dizilir. Resme bakarak uygun şekli bulan ilk oyuncu zile basar. Eğer bardakları dizen ikinci veya üçücü kişiyseniz sizde hemen zile basmalısınız. Çünkü zile ilk basan oyuncu bardakları dizerken hata yapmışsa oyunu şekli doğru dizen ikinci oyuncu kazanır. Zile basanlardan bardakları doğru dizen ilk oyuncunun hanesine +4 puan yazılır. Eğer oyuncu zile bastığı halde bardakları yanlış dizmiş ise kendi puan hanesine -2 puan ekler. Bu şekilde en çok puan toplayan oyuncu oyunu kazanır.
Diğer Özellikler
Stok KoduML-003-EB
MarkaMoli Toys
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
8681511001315

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.