Tommee Tippee Devrilmez Bardak 300 ml

Fiyat:
179,90 TL
İndirimli Fiyat (%20) :
143,92 TL
Kazancınız 35,98 TL
13,23 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

NOT: Satın almak istediğiniz ürünlerin farklı modelleri mevcuttur. Siparişinizi tamamladıktan sonra lütfen almak istediğiniz modeli bize bildiriniz. Aksi takdirde firmamızın stok durumuna göre modellerden bir tanesi gönderilecektir.

 

Tommee Tippee Devrilmez Bardak 300 ml

Tommee Tippee Devrilmez Bardak 300 ml

Tommee Tippee Devrilmez Bardak 300 ml

Tommee Tippee Devrilmez Bardak 300 ml

Tommee Tippee Devrilmez Bardak 300 ml

Tommee Tippee Naturel PP Biberon

 

Sofraların süper kahramanı

Çocuklar her zaman çocuktur, siz ne yaparsanız yapın, onlar her zaman bardaklarını isteyerek ya da kazara devirecekler. Bu gerçekten yola çıkarak tasarlanan Devrilmez Süper Bardak sayesinde artık sofralar daha güvenli.

 

Devrilmesi zor, kaldırması kolay

Devrilmez süper bardak pürüzsüz düz yüzeylere sıkıca tutunur, minik ellerin çarpmasına rağmen devrilmez. Ama yerinden almak ve içmesi çok kolaydır. Tam bir çocuk oyuncağı…

 

İçme becerisini geliştirir

Normal bir bardaktan içmeyi öğrenmek çocuk gelişiminin önemli bir parçasıdır, ama beraberinde dökme, devrilme ve büyük bir dağınıklık getirir. Devrilmez Süper bardak tüm bu karmaşayı ortadan kaldırır. Miniklerin yetişkin gibi içme becerilerini geliştirirken etrafı dağıtmalarına engel olur.

 

Diş hekimlerince önerilir

Diş hekimleri, uzun süreli emme ile ilişkili diş çürümelerini önlemek için çocukların mümkün olan en kısa sürede bardaktan içmeleri için eğitilmesini önerir. Emzik veya pipeti olmadan ağzı açık olarak tasarlanmış Devrilmez Süper Bardak, minikleri emmek yerine yetişkin gibi içmeye teşvik eder. Böylece konuşmaya yardımcı olan ağız kaslarını kullanmaya teşvik ederek ağız gelişimelerini de destekler.

 

Temizlemesi kolay

Devrilmez Süper Bardak sıradan bardaklar gibi temizlemesi çok kolaydır. Elde yada bulaşık makinenizin üst rafında kolaylıkla yıkayabilirsiniz. Detaylı temizlik için Clevergrip ™ tabanını çıkarın.

 

Yemek saatlerini eğlenceli hale getirin

Devrilmez Süper Bardak renkli tasarımlarıyla küçüklerin yemek saatlerini eğlenceli hale getirerek bardak kullanma alışkanlığını geliştirmeyi kolaylaştırır.

 

Clevergrip™ tabanı

Devrilmez Super Bardak zemini gerektiği iyi tutmuyorsa tabanının içinde toz ve kir kalmış olabilir. Clevergrip ™ teknolojisini yeniden etkinleştirmek için bardağın tabanını temizleyin. Clevergrip ™ tabanını pürüzsüz, düz, sağlam bir yüzeye yerleştirip tekrar test edin.

Seçenek 1: Suyun Clevergrip™ tabanının ortasına akmasını sağlayarak iyice durulayın. Silikonun kenarını yavaşça kaldırın ve suyun tabandan akmasına izin verin. Suyu tabandan sallayın ve silikon eteğindeki damlacıkları silin. Clevergrip ™ tabanının kullanmadan önce iyice kurulandığından emin olun.

Seçenek 2: Avucunuzu tabanın üzerine yerleştirip vidalarını sökmek için saat yönünün tersine döndürerek Clevergrip ™ tabanını çıkarın. Daha sonra Seçenek 1 olarak temizleyebilir veya bulaşık makinesinin üst rafına yerleştirebilirsiniz. Kullanmadan önce tabanın tamamen kurumasını bekleyin.

Seçenek 3: Clevergrip™ tabanının ortasına üflemek için basınçlı hava kullanın. Clevergrip ™ tabanını fincan tabanına monte ederek, pürüzsüz, düz, sağlam bir yüzeye yerleştirip dokunarak test edin.

 

Diğer Özellikler
Stok KoduTOMTIP-44730875
MarkaTommee Tippee
Stok DurumuVar
5010415473080

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.