Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

ESC;

2003 yılında bilgisayar sektöründe ofis otomasyonu amacıyla kurulan, kurumsal ve bireysel kullanıcılara bilgisayar ve yan ürünleri pazarlayan teknoloji firması olarak kuruldu Hep bir adım önde kararlar alıp, hızlı uyguladı, çabuk adapte oldu ve en önemlisi tüm bu değişiklikleri müşterilerinin ihtiyaçlarına göre organize etmeyi başardı 2003 yılından bugüne şirket pek çok konuda “ilk olma” özelliğinin yanında ülkemiz Bilişim 500 sıralamasında  “ en büyükler “ arasında olma özelliğini de sürdürdü.


Trabzon da bulunan merkezimizde bir çok ürünü müşterilerine deneyimleme fırsatı sunan ESC Teknoloji; 2010 yılında açılan online satış mağazası www.ESCmarket.com ile  teknolojik ürünleri üretici ve tedarikçi haklarını gözeterek en uygun fiyatlarla tüketici ile buluşturmaktadır.


MİSYONUMUZ


ESC;
Satışını yapmış olduğumuz ürünlerin  planlanan projelerde fiyat avantajı sağlayan, kurumsal ve bireysel müşterilerin ihtiyaçlarını doğru yönde belirleyen aynı zamanda satış sonrası hizmet sunan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kuruluş olarak uzman kadrosu ile müşterilerine hizmet vermektedir.


VİZYONUMUZ


ESC’nin en büyük amacı sektörel sürekliliktir. Kurumsal yapılanmasını tamamlamış, verdiği hizmetleri hakkıyla yerine getiren, müşteri memnuniyetini iş standardı haline getirmiş, doğru hizmet politikası ile kaliteli ürün portföyünü birleştirmiş, kurumsal çözümlerde sektörün lider firması olmaktır.


ESC TEKNOLOJİ BİLİŞİM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ


Vergi Dairesi: Hızırbey
Vergi Numarası:3230469759
Sermaya:7.000.000,00 TL
Ticaret Sicil No:14649
Mersis No:0323046975900019

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.